Korduma kippuvad küsimused

1. Kuidas pusa suurust valida?

Meie pusa on klassikalise lõikega unisex mudel, mis tähendab et see sobib hästi kõigile. Kui soovid kindel olla, et tellid õiges suuruses pusa, siis soovitame mõõte võrrelda mõne olemasoleva pusaga.

Mõõdud (cm):

  XS S M L XL 2XL 3XL
Pikkus 69 71 73 75 77 79 80
Laius 49 52 56 59 63 66 70
Varrukas 64 65 66.5 68.5 69.5 72 72.5

 

Laius on mõõdetud pusal eestpoolt, n-ö kaenlaaugust kaenlaauguni ja pikkus on mõõdetud pusal seljal, kukla pealt kraest kuni alla äärde. Varrukate pikkus on mõõdetud varrukal pealtpoolt, õmblusest õlal kuni varruka sooniku lõpuni. 

CAPS LOCK pusade lõige ja suurused on samad nagu #muhoov pusadel. Soovi korral saad #muhoov pusade kujul seda pusamudelit selga proovida LEVI disainipoes (Tallinnas Solarise keskuses ja Tartus Tartu Kaubamajas).

Näited pusadest modellide seljas:

2. Kuidas särgi suurust valida?

CAPS LOCK e-poes on müügil kahe erineva mudeli särgid. Isadepäeva ja emadepäeva kollektsioonide särgid on klassikalisema medium fit lõikega ja Lilla agenda, tormchaos ning Helgi Saldo kollektsioonide särgid on moodsama relaxed fit lõikega.

Medium fit särgi mõõdud (cm):

  XS S M L XL 2XL 3XL
Pikkus 66 69 71 74 76 78 80
Laius 46 49 52 55 58 61 64

 

Relaxed fit särgi mõõdud (cm):

  XS S M L XL 2XL
Pikkus - 67.5 71 73 75 77
Laius - 54.5 57.5 60.5 63.5 66.5

 

3. Kas CAPS LOCK tooteid saab kuskil selga ka proovida või valmiskujul osta?

Kõik meie tooted trükitakse tellimuse järgi meie trükikojas Tallinnas, aga hetkel on Isadepäeva kollektsiooni tooted saadaval ka LEVI disainipoes – Tallinnas Solarise keskuses, Tartus Tartu Kaubamajas.

4. Tellisin toote, kuid kättesaamisel selgus et suurus pole siiski sobiv. Kuidas ma toodet vahetada või tagastada saan?

Kaupa saab tagastada või vahetada 14 päeva jooksul paki kätte saamisest. See käib nii, et ebasobilik toode tuleb meile SMSis olnud tagastuskoodiga ükskõik millisest Omniva pakiautomaadist. Kui oleme paki kätte saanud, siis teeme tagasimakse. Uue toote saad endale tellida millal iganes soovid. 

Tähpsem juhend: Kauba tagastamine ja vahetamine

N.B. Kui soovid vahetada või tagastada Isadepäeva kollektsioonist mõnda toodet ning möödas on juba rohkem kui 14 päeva, siis SMSis tagastuskood enam ei tööta. Võta ühendust meie klienditeenindusega (info[at]capslock.ee) ning väljastame pakikaardi, millega saate toote tasuta tagastada).

5. Kui pikk on CAPS LOCK toodete tarneaeg?

Meie tooted trükitakse ja pannakse teele hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval tellimuse esitamisest. Eestis jõuab pakk valitud pakiautomaati sellest järgmisel tööpäeval.

Mis see tähendab? Kui esitad tellimuse täna, siis läheb pakk teele hiljemalt ülehomme (nädalavahetuse puhul esmaspäeval) ning jõuab sellest järgmisel päeval Sinu valitud pakiautomaati.

Näide: täna on teisipäev. Esitad tellimuse—meie trükime selle hiljemalt neljapäeval ning pakk jõuab hiljemalt reedel pakiautomaati.

6. Mul on tellimusega ülikiire. Kas ma saan tellimusele ise järgi tulla?

Kui soovid paike ise järgi tulla, siis anna sellest meile teada klienditeeninduse kaudu (info[at]capslock.ee) ning anname vastavalt juhised.