Kauba tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tellija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt.

 

Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks:

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks pöördu meie poole vabas vormis avaldusega e-maili teel aadressil info[at]capslock.ee. Sealjuures märgi ära:

– tellimuse number
– tellija nimi, perekonnanimi
– toote kättesaamise kuupäev
– fotod tootest (kui võimalik)
– tagastamise põhjus

 

Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata. Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes.

Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada.

Palun tee tagastamisel kindlaks, et pakendil jääks näha tellija nimi või lisage paki sisse silt tellija nime või tellimuse numbriga.

Kauba tagastamine Omniva pakiautomaadi kaudu:

Kaupa saad tagastada ükskõik millise Omniva pakiautomaad kaudu, kasutades Sulle SMSiga tulnud tagastuskoodi. Tagastuskood on samas sõnumis, milles oli paki kättesaamiseks pakiautomaadi uksekood.

Kui Sul mingil põhjusel tagastuskoodi ei ole, siis võta meiega ühendust info[at]capslock.ee kaudu ja lepime kokku tagastamise viisi.

Kui kaup on meieni jõudnud, tagastame kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul ülekandega ostu sooritamiseks kasutatud pangakontole.
Kui soovid kaupa vahetada, telli lihtsalt e-poest sobilikul hetkel vastavalt sobilik, uus toode.